Můj příběh

Projekt vědomý krok jsem založila, aby i vaše kroky mohly být vědomé a co nejvíce jste se vyvarovali přešlapů na cestě k vašemu cíli.

Co mě přivedlo k osobnímu rozvoji a poradenství

Můj život. Prožité zkušenosti, bolesti, zážitky, nemoci, setkání se s různými lidmi, kteří můj život obohatili něco mi dali a někdy i vzali. Možná i díky tomu jsem se už dávno přestala ptát „Proč já?“ a vyměnila jsem to za otázky jiné, které mě umožnily udělat krok ke spokojenějšímu životu, uvědomit si souvislosti a někdy i své chyby.

Ráda pracuji s lidmi. Baví mě objevovat nové věci, souvislosti, analyzovat, přicházet věcem na kloub a to zejména v oblasti rozvoje jednotlivců, týmů i firem a vzájemných vztazích.

Mohu vám nabídnout zkušenosti, systematičnost, smysl pro detail, schopnost analyzovat, propojovat, udělat revizi určité oblasti, schopnost školit, zaškolovat i mentorovat, komunikovat nebo otevřít jiný pohled na věc. Nemohu tvrdit, že na vše najdu řešení. Co mohu říct určitě je, že budete mít výstup – např. zmapování, uvědomění si, vyhodnocení, naplánování, zpracování materiálů, metodik, vyřešení personální výpomoci nebo prozkoumání určité oblasti. I ujištění, že jdete správně, má svoji cenu. Objevení části sebe sama nebo jiný pohled na věc (i když nemusí být pro vás v ten daný okamžik příjemný) bude výsledkem oboustranné práce. Konečná změna je na vás a ve mne můžete najít pomocníka, oporu a někdy při dlouhodobější spolupráci i kolegu nebo parťáka. Máte nějakou oblast, kterou chcete začít řešit nebo potřebujete zlepšit?

Z jakých praktických zkušeností vycházím:

 • 21 let praxe v oblasti lidských zdrojů, personalistiky, vzdělávání a organizování školení
 • znalost z českých i korporátních firem (firmy od 5 do 9000 zaměstnanců)
 • z řadové i vedoucí pozice (od asistentky, HR specialistu až manažerku lidských zdrojů)
 • znalost prostředí firem působící v obchodní, farmaceutické, advokátní, účetní, vzdělávací, IT, zdravotní, lázeňské, gastronomické a hotelové oblasti
 • z vlastního podnikání
 • ze zaškolování, rozvoje a vedení lidí
 • od roku 1998 lektorská činnost
 • od roku 2014 koučování
 • od roku 2010 výuka Nordic WalkingPilates (www.vitalplan.cz)
 • 21 let nasbíraných znalostí a zkušeností ve výživovém poradenství (www.vitalplan.cz)
 • 21 let nasbíraných znalostí a zkušeností v kosmetickém poradenství (www.beautyplan.cz)

O části mé práce vyšel článek ve Fashion week magazínu – Clanek FWM 2017.

Z jakých teoretických zkušeností vycházím

 • 2006 Tutor, Andragogika, Personální řízení, ukončeno zkouškou a obdržením certifikátů z obou oborů
 • 2009 Mahra, kurz: Výživový poradce a sportovní dietetolog
 • 2009 Mahra, kurz: Dětská výživa
 • 2010 Mahra, kurz: Praktická obezitologie
 • 2010 ČANW, rekvalifikační kurz: Instruktor Nordic Walking
 • 2010 Pilates Academy Renaty Sabongui, kurz pro instruktory
 • 2011 Kurz pro instruktory Nordic walking (rozšíření znalostí o metodickou část a vedení kurzu)
 • 2013 Kosmetické služby (rekvalifikační kurz)
 • 2013 Fotomakeup I, II
 • 2014 Externí profesionální kouč, dosažení mezinárodní certifikace ICF

Další absolvovaná školení v průběhu mé praxe

 • Odborné: Měření efektivity vzdělávání, Judikatura vzniku a ukončení pracovního poměru, Cestovní náhrady, Mzdové účetnictví – rekvalifikace, Sociální sítě a nábor, Odborné přednášky o výživě, kosmetice, líčení
 • Soft skills: Emoční inteligence, Efektivní komunikace, Řízení sebe a času, Řešení konfliktů, Jak vycházet s různými typy lidí – typologie, Asertivní komunikace, Rétorika, Konstruktivní komunikace v náročných situacích, Lean management

Reference

Paní Křečková mi pomohla rozebrat vzniklou situaci. To mi umožnilo uvědomit si další souvislosti a zamyslet se nad věcí ještě z jiného úhlu pohledu. Díky tomu jsem mohla vše zvážit, přehodnotit a zvolit pro mě vhodnější variantu.
Bc. Anna Plobstová
fyzioterapeut
S Gábinou se známe dlouhou dobu. Gábina funguje jako přirozený detektor toho, co lidi trápí a co by se dalo zlepšit. Zjištění a pocity dokáže velmi logicky analyzovat, její závěry dávají smysl a jsou inspirativní. Osobně mi její názory pomáhají stát se lepším člověkem.
Jan
S paní Křečkovou se pracovně potkáváme více jak 20 let. Pomáhá mi hlavně v oblasti personalistiky, školení pracovníků a koučinku. Mohu s ní projít a ověřit si postupy, které chci realizovat. Na věci se umí podívat z různých úhlů pohledu. Je spolehlivá, upřímná, dokáže se vžít do určité situace, kterou potřebuji v daný moment projít.
Jiří Stránský
Facility manager
Setkání s paní Křečkovou bylo vždy příjemné a přátelské atmosféře. Její podpora je až obdivuhodná. Nejvíce se mi líbí přístup paní Křečkové, tzn. že chce druhým opravdu pomoci a předat své zkušenosti a dovednosti.
Marcela
S Gábinou konzultuji otázky týkající se klientů, systému práce s nimi, péče o ně a zlepšení mého eshopu. Pomohla mi upravit texty, zpřehlednit strukturu a usnadnit komunikaci s klienty. Když si něčeho všimla, sama mě upozornila. Oceňuji její široký přehled a snahu informace předávat. I když jsem sama některé věci podvědomě tušila, dovedla mě citlivě k tomu, abych potřebné věci upravila, změnila nebo jsem díky ní našla odpověď na moje otázky.
Martina
majitelka eshopu
Setkání s Gábinou mě inspirovalo. Už při první schůzce jsem získal drobné postřehy pro rozvoj mé firmy. Rozhodl jsem se pokračovat dál v konzultacích a koučování. Gábina je přirozená, lidská, jde do hloubky, zajímá se o detaily, vnímá souvislosti a pracuje s člověkem s citem a s ohledem na jeho potřeby.
Michal
majitel a jednatel firmy
Na Gábině si cením dobrého lidského přístupu, vytrvalosti, dodrží slovo.
Pavel
jezdec na motorkách
S paní Křečkovou jsem absolvovala individuální rozvojový program, který obsahoval koučování, náslechy schůzek, částečně mentoring, v rámci mojí pracovní činnosti. Díky její zpětné vazbě a vedení jsem si uvědomila, kde jsou moje rezervy, jak mohu věci zlepšit a co mohu změnit.
Petra Nová
obchodní manažerka

Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: