Můj příběh

Projekt vědomý krok jsem založila, aby i vaše kroky mohly být vědomé a co nejvíce jste se vyvarovali přešlapů na cestě k vašemu cíli.

Co mě přivedlo k osobnímu rozvoji a poradenství

Od malička jsem se pořád něco a ráda učila. Vydrželo mi to dodnes. Baví mě objevovat nové věci, souvislosti, analyzovat, přicházet věcem na kloub a to zejména v práci s lidmi, rozvoji lidských zdrojů a vzájemných vztazích.

Už ve školním věku jsem chodila do knihovny a tvrdila, že ty knížky z regálu pro dospělé jsou pro mé rodiče. A co mě přimělo začít v 5té třídě číst knihy, které popisovaly vztahy a komunikaci mezi lidmi? Stopka. To je něco, co ovlivní váš život, ať je to nepříjemná zkušenost, bolest, zážitek, nemoc a něčím vás to zastaví. Takových věcí jsem měla v životě hodně a možná i díky tomu jsem se už dávno přestala ptát “Proč já?” a vyměnila jsem to za otázky jiné, které mě umožnily uvědomit si souvislosti a své chyby.

Chybami se člověk učí a někdy se může poučit z chyb druhých. Někdy se necháte napálit a byť si dáváte sebevíc pozor, tak vás ten druhý převeze. Někdo udělá komunikační přešlap a neuvědomí si, že nemusí dostat možnost jej “vzít zpět”. Někdy jde napravit. Sejít z vaší cesty osobního rozvoje, chtít věci, které vlastně nejsou pro vás, může znamenat přidělání si takové práce, že je lepší vědět a uvědomovat si “Co chceme”, „Kam jdeme“ a „Co při tom děláme“.

Nemohu tvrdit, že vám se vším poradím a na vše najdu řešení. Co mohu říct určitě je, že budete mít určitý výstup – ať to bude ujištění, že jdete správně, nebo objevení části sebe sama, nebo jiný pohled na věc (i když nemusí být pro vás v ten daný okamžik příjemný). Konečná změna je především na vás.

Jste-li osloveni mými řádky a budete chtít využít konzultace, koučování, poradenství, ráda budu po určený čas průvodcem vašeho osobního rozvoje. Máte nějakou oblast, kterou potřebujete zlepšit?

Z jakých praktických zkušeností vycházím:

  • 21 let praxe v oblasti lidských zdrojů, personalistiky, vzdělávání a organizování školení
  • znalost z českých i korporátních firem (firmy od 5 do 9000 zaměstnanců)
  • z řadové i vedoucí pozice (od asistentky, po HR specialistu až manažerku lidských zdrojů)
  • z vlastního podnikání
  • ze zaškolování, rozvoje a vedení lidí
  • od roku 1998 lektorská činnost
  • od roku 2014 koučování
  • od roku 2010 let výuka Nordic Walking a Pilates (více na www.vitalplan.cz)
  • 21 let nasbíraných znalostí a zkušeností ve výživovém poradenství (více na www.vitalplan.cz)
  • 21 let nasbíraných znalostí a zkušeností v kosmetickém poradenství (více na www.beautyplan.cz)

O části mé práce vyšel článek ve Fashion week magazínu – Clanek FWM 2017.

Domluvte si konzultaci

Reference

Paní Křečková mi pomohla rozklíčovat daný problém, což mi umožnilo uvědomit si souvislosti, zamyslet se nad danou situací a zaměřit se na výběr pro mě vhodnější varianty.
Bc. Anna Plobstová
fyzioterapeut
S Gábinou se známe dlouhou dobu. Gábina funguje jako přirozený detektor toho, co lidi trápí a co by se dalo zlepšit. Zjištění a pocity dokáže velmi logicky analyzovat, její závěry dávají smysl a jsou inspirativní. Osobně mi její názory pomáhají stát se lepším člověkem.
Jan
S paní Křečkovou se pracovně potkáváme více jak 20 let. Pomáhá mi hlavně v oblasti personalistiky, školení pracovníků a koučinku. Mohu s ní projít a ověřit si postupy, které chci realizovat. Na věci se umí podívat z různých úhlů pohledu. Je spolehlivá, upřímná, dokáže se vžít do určité situace, kterou potřebuji v daný moment projít.
Jiří Stránský
Facility manager
Setkání s paní Křečkovou bylo vždy příjemné, v nenásilné a přátelské atmosféře. Její podpora je až obdivuhodná. Nejvíce se mi líbí přístup paní Křečkové, tzn. že chce druhým opravdu pomoci a předat své zkušenosti a dovednosti.
Marcela
S Gábinou konzultuji otázky týkající se klientů, systému práce s nimi, péče o ně a zlepšení mého eshopu. Pomohla mi upravit texty, zpřehlednit strukturu a usnadnit komunikaci s klienty. Když si něčeho všimla, sama mě upozornila. Oceňuji její široký přehled a snahu informace předávat. I když jsem sama některé věci podvědomě tušila, dovedla mě citlivě k tomu, abych potřebné věci upravila, změnila nebo jsem díky ní našla odpověď na moje otázky.
Martina
majitelka eshopu
Setkání s Gábinou mě inspirovalo. Už při první schůzce jsem získal drobné postřehy pro rozvoj mé firmy. Rozhodl jsem se pokračovat dál v konzultacích a koučování. Gábina je přirozená, lidská, jde do hloubky, zajímá se o detaily, vnímá souvislosti a pracuje s člověkem s citem a s ohledem na jeho potřeby.
Michal K.
majitel a jednatel firmy
Na Gábině si cením dobrého lidského přístupu, vytrvalosti, dodrží slovo.
Pavel
jezdec na motorkách
S paní Křečkovou jsem absolvovala individuální rozvojový program, který obsahoval koučování, náslechy schůzek, částečně mentoring, v rámci mojí pracovní činnosti. Díky její zpětné vazbě a vedení jsem si uvědomila, kde jsou moje rezervy, jak mohu věci zlepšit a co mohu změnit.
Petra Nová
obchodní manažerka

Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: